ücretsiz yurtdışı eğitim

izmir Yurtdışı Eğitim, Yurtdışı Eğitim izmir, Yurtdışında Eğitim, Yurtdışı Eğitim

ULUSLARARASI TURİZM VE EĞİTİMDE 25 YIL

25 yıl. Çok uzun gibi görünse de aslına bakarsanız bir çırpıda gelip geçen bir zaman dilimi. Ne kadar çok şey sığdırmışız meğer. Kronolojik bir şekilde ele alırsak pek çok başarının yaşandığı acı tatlı tüm tecrübelerin bir arada harmanlanan bir süreç. Sorularla çizilen kaderler, yanıtlarda saklı başarılar ve yaşamın tesadüfleri, yanında getirdikleri.

Yıl 1988. British Council tüm dünyadan sayılı İngilizce öğretmenini Nothingham’a çağırıyor. İngiltere kapılarını dünya öğretmenlerine ve kurucularımıza açıyor. Workshoplar düzenliyor, ülkeler arası kültürün pekişmesini sağlıyor. Her şey Nothingham’da bir soru ile başlıyor. “Biz buraya bir daha nasıl gelebiliriz?”

Yıl 1989. Üniversite yıllarımızda tanışıyoruz İngiltere ile. Türkiye’nin daha yeni yeni kabuğunu kırmaya başladığı seneler. Onlarda var olan bizde henüz yok. Hayranlığınızı gizlemenin zor olduğu bir dönem. Ağzı bir karış açık dolaştığımız ve bilgilendirildiğimiz dünyaca ünlü müzeleri, “Fast food” restoranlarındaki leziz tadlar, büyükşehirlerdeki devasa metro ağları, sokaktaki lüks arabalar, camlarına yapışıp kaldığımız ve içeride saatlerimizi harcadığımız elektronik zincir mağazaları, spor giyim kompleksleri, çok katlı müzik – bilgisayar marketleri, kitap mağazaları, muhteşem peyzajlı açık alan eğlence parkları, çılgın “roller coaster”lar, kapalı eğlence merkezleri, dünyaca ünlü markalar ve en önemlisi, kaliteli okulları ve eşsiz İngilizce eğitim sistemleri, dünya standartlarında eğitim veren İngilizce dil okulları. Sanki 1 aylığına (eskiden yaz okulu programlarımızı 1 ay düzenlerdik yeni dönemde de 1 aylık programlar düzenlemeye başlayacağız) başka bir dünyaya gitmişiz, başka bir gezegende yaşıyoruz, her şey başka, çok güzel çok değişik, damakta tat bırakan cinsten. Bir daha, bir daha gitmek istiyorsunuz. Tüm duyularınıza duygularınıza hitap ediyor ve sizde şok yaratıyor.

Tabi bu duygu bizlerde şok, öğrencilerimizde travma olarak etkisini gösteriyor. Düşünsenize! Yoktan çok’a sert geçiş, 1 ay gibi bir süre ile yaşadığınız bir ortam, din, dil, ırk, örf, adet, gelenek, görenek, yemek, içmek her şey farklı, hepsini bir kenara bırakın, trafik farklı. Otobüsü beklemeniz gereken durak yerine kaç kişi karşı kaldırımda yanlışlıkla beklememeyi başarabilmiştir memlekette? Anlatırken tümceyi bile ters kuruyorsunuz. Onlara soracak olursanız “neden terssiniz siz?” diye, “asıl siz terssiniz” derler o ayrı. Yaşama dair tüm bu ayrıntıları yaşarken bir gün, bir öğrencimiz sorar bize: “Çok iyi ettiniz bizi buraya getirdiniz sağ olun var olun da biz basketbolu İzmir’de de oynarız, neden başka yerler gezip görmüyoruz, bu kadar mıdır Londra? diye sordu. Düşündük çok haklı. İlk ve son kez standart bir operatörün programını aldık ve uygulamadan hemen kaldırdık. 1989’da kendi programlarımızı kendimiz çizmeye başladık. Hemen akabinde travmalar serisine dünya başkenti New York’u ekledik. Gökdelenleri ve ilginç yaşam deneyimi ile macera dolu Amerika’da hücrelerimize kadar maceralar yaşayıp epey deneyim kazandık. Günün birinde anılarımızı kitap haline getirirsek “best seller” listesinde muhakkak görürsünüz. Şefin bu anlamda malzemesi bol. New York New York. Ya çok sever şehre aşık olursunuz, ya da bir daha dönmemek üzere ayrılırsınız. Arası yok. New York, New Jersey, Washington D.C., Boston, Niagara Falls hepsi “biz buraya basketbol oynamaya mı geldik?” sorusunu bir daha duymamak üzere programlandı tek tek düzenlendi. Öğrencilerimiz dünya metropollerini ve dünya miraslarını bizimle keşfetti. Bu nedenle bugün de sadece kendi programımızı kendimiz yapıyor, operasyonu %100 kendimiz yönetiyoruz. Yıllardır çocuklarımızın başında gidiyoruz. Yaz okullarında kendimizle yarışıyor, öğrencisini seçen, öğrencisi tarafından seçilen kurum olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Yıl 1991. Biz bu işte uzmanız diyoruz ve Deren & Koray International Tourism & Education Center’i kuruyoruz. Yurtdışı eğitim danışmanlığı görevimiz artık başka bir boyut kazanıyor. Dil okullarından üniversiteye, sertifika programlarından öğrenci değişim programlarına kadar tüm eğitim programlarını kendi bünyemizde yürütüyoruz. Sektörde öncüyüz ve ilklerin temsilcisiyiz bizim dışımızda Türkiye’de sadece 1-2 önce firma var o kadar. Bu arada yurtdışı yaz okullarımıza kayıtlarımız her sene daha da artarak devam ediyor. Çünkü bir sene programlarımıza katılan öğrencilerimiz, gelecek sene arkadaşlarına bizi tavsiye ediyor. Ailemiz her yıl daha da büyüyor, gelişiyor, firmamız sektörün önde gelen firması oluyor.
Yıl 1996. Deren & Koray International Tourism & Education Center’i internete taşıyoruz. Bundan sonra yurtdışı eğitim konusunda bilgi almak isteyen herkesi burada ağırlıyor ve on-line danışmanlık hizmeti veriyoruz. O yıllar Türkiye internet ile yeni yeni tanışıyor, internete çevirmeli ağ ile bağlanabiliyorsunuz ADSL – DSL teknolojileri yok, 0822’li numaralar bir ara ücretsiz sonra ücretli oluyor. E-posta ve başvuru trafiğimiz buna rağmen çok yoğun, ilk web sitemiz sürekli güncel ve aktif. PC World dergisi web sitemizi ayın web sitesi olarak seçiyor.
Yıl 1997. Öğrencilerimiz harıl harıl yurtdışında ülkemizi tanıtıyorlar. Hem pratik İngilizcelerini geliştiriyorlar, hem de ülkemize turist kazandırıyorlar. Dolayısı ile bize de. T.C. Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB’a bağlı A-3885 belge no’lu resmi seyahat acentemiz Deren Koray Tourism’i kuruyoruz. Çocuklarımıza yaşattığımız kültürü bu sefer turistlerimize ülkemizde yaşatıyoruz. Bu sefer onların tadı damağında kalıyor ve tekrar tekrar gelmek istiyorlar. Aynı yıl Londra’da bulunan ve İngilizce eğitimi için yıllardır öğrenci gönderdiğimiz Callan Method Organisation tarafından yetkili acente belgesini alıyoruz. Bundan 8 yıl sonra da tam 1 ay süren zorlu bir eğitimden sonunda Callan Method Teacher Trainer sertifikası olan tek resmi kurum unvanını sadece biz taşıyacağız.
Yıl 1998. Amerikan Seyahat Acenteleri Birliği firmamızı üye yapıyor. Anlaşmamızı Washington D.C.’deki merkez binasında yapıyoruz. Artık tüm dünyanın kapıları bize açık. Sınır tanımıyoruz. Yunan adası turlarımız başlıyor. Bu kez velilerimiz Ege’nin diğer yakasını bizlerin önderliğinde keşfediyor. Anahtar kelimemiz yine aynı: “Kültür” Ege’nin diğer yakasında kekik de aynı, zeytin de. Duygular da aynı, kültür de. Oradaki tembelis, bizde tembel. Onlardaki lokumi bizde lokum. Hep kültürler arası köprü olduk. O günlerde yaşanılan tüm diplomatik olumsuzluklara rağmen bu misyonumuzdan hiç vazgeçmedik. Ülkemizi vuran depremde bugün geceliği 500 US$’dan satılan otellerde rezervasyonların iptal edilerek 100 US$’a dahi satılamadığına şahit olup üzüldük. Ülke turizmin gelişimi için hep çalıştık hep çalıştık.
Yıl 2000. Ülkemizin sağlık kaynaklarını da uluslararası sağlık turizmine açtık. Dünyada eşi ve benzeri olmayan Balıklı Kaplıca’ya bugüne kadar yüzlerce sedef hastası yabancı turisti getirdik. Ülkemizi dış basında tanıttık, onlarca belgesel yayına danışmanlık yaptık, uluslar arası basında demeçler verdik. Ülkemizin sadece deniz – kum – güneşten ibaret olmadığını anlattık.
Yıl 2003. Hayatın sadece işten var olmadığını yine işe yatırım yaparken fark ettik ve yaşam yolunda elele ilerlemenin ne kadar yüce bir duygu olduğunu öğrendik. İyi günde kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta, güneşli havada ve fırtınada beraber yürümenin, sevmenin ve sevilmenin ne olduğunu, aslında ne kadar da önemli olduğunu anladık. Yurt dışında 7/24 başında durduğumuz çocuklarımıza da bunu anlattık, iyi bir İngilizce eğitiminin yanında yaşamdan da önemli dersler verdik onlara.
Yıl 2005. Meğer ne kadar büyük sorumluluk alıyormuşuz. Kendi başına gelince insan anlıyor demek ki. 25 yıldır bizlere teslim edilen evlatlar meğer ne kadar da değerliymiş. Demek ki anne – baba olunca anlıyor insan. Kucağındaki çocuğunu anaokulunun içinde olmasına rağmen öğretmenini görmedikçe teslim edilmiyormuş. Güven ne kadar da önemliymiş meğer. Ya buna layık olabilmek? Evlat ne kadar da tatlıymış. Anneannelerimiz hep derdi. Evlat badem, torun badem içi diye. Bu kadar önemli ve dünya üstüymüş yani. Biz bunu gördük, bize verilen değerin ne olduğunu, güveni bir kez daha anladık. Nice anneanne ve dedelerin torunlarını yurtdışına bizzat götürdük, onları güvenle yurtdışına yolladık, yerleştirdik.
Yıl 2006. Yıllar önce basketbolla başlayan sorulara bir yenisi eklendi. Biz burada Londra’da aldığımız eğitimi neden Türkiye’de de alamıyoruz? O kadar çok sordular ki kayıtsız kalamazdık. Demek ki gereksinim var. Onları hep dinledik. Kulak kabarttık ve Rapid Learning Center’ı açtık. Yurtdışında kazandığımız deneyimi insanımızla kendi topraklarımızda paylaşalım dedik. Vize + para + zaman kavramını, sınırları ortadan kaldırdık. Londra’da yıllardır sunduğumuz Çeyrek Zamanda İngilizce konseptini İzmir’e getirdik. Küçücük bir sınıfla başladık grubumuza bir okulu kattık. Ne var ki ismi kolay değildi. Doğru telaffuz etmek için önce İngilizce eğitimi almak gerekiyordu. Doğal bir isim olsun dedik, ismi yaşamdan gelsin, hayatı yansıtsın, gerçek hayattan konuşulsun dem vurulsun istedik. Aradığımız ismi bulduk ve ENGLISH LIFE’ı kurduk. İnternet site adresi www.dilokulum.com  olsun dedik. Özetle Londra’yı İzmir’e getirdik ve kendi bilgisayar yazılım programımızı yarattık. Artık gelecekteki şubelerimizi merkeze bağlamaya hazırız.
Yıl 2008. Alsancak Cumhuriyet Meydanı şubesi, Denizli şubesi Kuşadası şubesi ve Uşak şubesi bizlere kardeş geldi. Ege Bölgesi de çeyrek zamanda İngilizce ile tanıştı. Ne var ki taklitlerinin çıkması çok uzun süre almadı. “Taklitlerinden sakınmayın” dedik çünkü orijinallerini hep yaşattığına inandık. Kanunlar çerçevesinde bu kişi ve kurumlarla mücadele ettik ve halen de ediyoruz. O yıl Dolar neredeyse 1 TL’ye eşit oldu olacak. O yıl New York yaz okulu katılım rekoru kırdık. 72 yaz okulu öğrencimizle aynı anda New York’a yazın çıkartma yaptık. Niagara Şelalelerinden, Boston’a, New Jersey’den, Washington DC’ye kadar doğu Amerika sahillerini öğrencilerimize tanıttık. Aynı zamanda alışveriş rekorunu da kırdık. Uluslararası tur operatörü başarı ve becerimizi bir kez daha New York’ta kanıtladık.
Yıl 2009. Kabımıza sığamadık. Alsancak Kıbrıs şehitlerinde yurtdışı eğitim ofisimizi açtık, Cumhuriyet Meydanındaki şubemizi Konak Pier karşısında bulunan iş merkezine taşıdık. Gelgelelim taşındığımız yeni mekanın bir ruhu vardı. Burası yıllardır İzmir’de İngilizce eğitimin markası olan English West’in eviydi. Buna duyduğumuz saygı ve sevgiyle bir dil okulunu yönteminden kadrosuna, fiziksel görünümden sloganına kadar (Good, better, the West) yeni baştan yarattık ve ENGLISH WEST’i grubumuza kattık. Kısa sürede İzmir’de Callan Metod’un yanında KPDS – ÜDS – IELTS ve Proficiency’de aranan “marka okul” başarısını yakaladık. “İzmir’de İngilizce kurs” diye arandığında hep üst sıralarda yer almasını sağladık. Her yıl düzenli olarak fuarlara seminerlere katıldık. English West de en çok takip ve taklit edilen marka olarak yer aldı. İzmir’de bugüne kadar hiç değinilmeyen “İngilizce konuşma eğitimi” hemen hemen tüm dil okullarında birincil pazarlama ürünü olarak lanse edildi. English Life ve English West okullarımız ilham kaynağı olarak hep ön planda oldu, yeni okullar açıldı, benzer pazarlama stratejileri geliştirildi. Bu sayede orijinaller hep başkaları tarafından yaşatıldı.
Yıl 2010. İzmir’de ünü 80’li yıllardan günümüze kadar ulaşan efsanevi “Video English”i nam-ı diğer Ege Lisan Bilgisayar Merkezini de bünyemize kattık. Ege Lisan’ı baştan aşağı yeniden yarattık. Öğrencilerimize adımıza yakışır nezih ve kaliteli bir ders çalışma ortamı hazırladık. İngilizce dışında diğer dünya dillerinde de eğitim vermeye başladık. Tıpkı English West’de olduğu gibi eğitime ve okula yeniden dokunduk. Bu kez öğrencilerimizden gelen bir uyarıya kulak verdik. 3 grup okulumuzun da Konak’ta olması ve benzer eğitim vermeleri nedeni ile zaman zaman eleştiriler aldık. Bu nedenle Ege Lisan’ı başka bir merkeze taşıma kararı aldık. Bu kez öğrencilerimiz bize gelmeyecek ama biz onlara gideceğiz. Bu arada Kariyer.net firmasının düzenlediği 10. İnsana Saygı Ödülü English Life dil okulumuza veriliyor. Mutluyuz, gururluyuz.
Geçen yıl üniversite hazırlık için çok önemli bir oluşuma daha imza attık. İzmir’de üniversite hazırlığın kitabını yazan Ege Sistem Dershanelerinin kitap yazarı kadrosu, ESÜYEM’de (Ege Sistem Üniversite Yerleştirme Merkezi) bir araya geldiler. Türkiye’nin kadrosu olarak lanse ettiğimiz öğretmenlerin öğretmenleri, 40 yılı aşkın deneyimlerini öğrencilerine aktarmaya başladılar. Çok sayıda tebrik mesajı aldık ve mutlu olduk. Aynı yıl bizi tanıtan ve anlatan web sitemiz Universitedeyim.com’u yayına aldık ve öğrencilerimize bu web sitemiz üzerinden ulaştık.
Yıl 2011. Londra ve New York’ta organize ettiğimiz yaz okulundan sonra ilk kez sömestrde bir kış okulu düzenleyelim dedik ve Orlando – Miami kış okulumuzu lanse ettik. Bu kez yıllardır “Bizi neden almıyorsunuz?” diyen velilerimizi dinledik ve onlara da kapılarımızı açtık. Kuruluş tarihimizde ilk defa velilerimizin de katıldığı bir okul organizasyonu düzenledik. (MiamiTatili.com) Disney World’den Miami Beach’e, Universal Studios’dan Bahama Adalarına kadar her günü kültür ve eğlence dolu günler geçirdik. Gelecek dönem için tam 1 yıl önceden kayıtlar almaya başladık.
Miami rüyasından uyandıktan sonra gerçek dünyaya döndük. Takip ve taklit furyasından ESÜYEM de nasibini aldı. Bu nedenle kalitemizi, duruşumuzu, çeyrek asırlık yurtdışı deneyimimizi ve İngilizcedeki kalite çizgimizi üniversite hazırlık konsepti ile birleştirdiğimiz markayı CAMPUS EGE’yi ve ButikDershanem.com‘u yarattık. 40 yıllık deneyimi teknoloji ile birleştirdik. ÖSYM’nin gelecekte uygulayacağı sınav sistemini şimdiden öğrencilerimize sunduk. Kitap yazarı kadromuzun el emeği göz nuruyla hazırladıkları daha şimdiden 50000 sorunun bulunduğu (her gün daha da geliştiriyoruz) bir veri bankasını öğrencilerimize tablet PClerinde ya da akıllı cep telefonlarında sunuyoruz. Öğrencilerimiz dershanelerini artık yanlarında taşıyorlar. Diledikleri zaman çevrimiçi sınav olabiliyorlar. Fobi olan sınavlar artık bu sayede hobi oluyor. Her sınav sonunda öğrencilerimizin konu analizleri anında görüntülenebiliyor. Diğer öğrenciler ayda 1 kez yaprak testlerle sınav olabiliyorken, öğrencilerimiz 7/24 diledikleri kadar sınava girebiliyorlar, birbirinden kaliteli sorularda pratik yapıyorlar. Hiçbir öğrencinin kazanamadığı kadar deneyim kazanıyorlar. CAMPUS EGE öğrencisi fark atıyor, CAMPUS EGE fark yaratıyor.
Dijital farkımız bununla da sınırlı kalmadı. Gelişen kod yazılım programları sayesinde yurtdışı eğitim servisimizin geliştirdiği DİLOKULUMATİKarama motorunu oluşturduk. Uzun süren planlama ve çalışmanın ürünü bu motor öğrencinin elindeki bütçeyle hangi ülkelerde hangi dillerde eğitim alacağını önerebiliyor. Ya da öğrenci dilediği dili + ülkeyi + eyaleti ve şehri seçip okulları karşılaştırabiliyor, yemek, sigorta, okul kayıt ve diğer yaşam masraflarını kalacağı süre oranında anında hesaplayabiliyor. Tek tıkla, 1 dokunuşla…
Yıl 2012: 1878 yılında o dönemin Kraliçesi Victoria’nın talimatıyla kurulan, dünyanın en prestijli ölçme ve değerlendirme kuruluşlarından biri olan City & Guilds’in Ege Bölgesi Yetkili Sınav Merkezi unvanını alıyoruz. UKBA (UK Border Agency) onaylı İngiltere aile birleşim vizesi için gerekli olan bu sınavı ve diğer CEFR kriterindeki tüm uluslararası geçerli diploma dil sınavlarını artık kendi kurumlarında veriyor. Bu sınav aynı zamanda başta İngiltere ve diğer ülke üniversiteleri olmak üzere hazırlık atlama avantajı ile üniversiteye direkt kayıt olanağını da sunuyor. Bu gelişmenin ardından 1 Ekim 2012 tarihi itibarı ile ENGLISH LIFE İngilizce Dil Okullarının bir şubesi İstanbul Gaziosmanpaşa TEM Avrupa Konutlarında hayata geçiyor. Avrupa Konutlarına Avrupalı bir konuk geliyor. İstanbul da bundan böyle ENGLISH LIFE ile İngilizce konuşacak, Istanbul ENGLISH LIFE’ı konuşacak.

İşte uzun yılların özeti, muhasebesi, kronolojisi şimdilik bu kadar.

25 yılda çok şey değişti. Hayran olduğumuz müzeler artık bizde de var. Eve giderken leziz tadı olan Fast Food restoranları gördüğümüzde artık yolumuzu değiştiriyoruz, büyükşehirlerdeki hızlı metrolar bizde de yolcu taşıyor (İtiraf ediyoruz bizdekiler tertemiz ve çok yeni, müzik yayınımız bile var. Fizik ötesi bir kavramda metroda cep telefonlarıyla konuşabiliyoruz aman ne güzel… Ha 250 tane metro durağımız yok o ayrı… Zamanla o da olacak…) artık bizim sokaklarda da lüks arabalar geziyor, camlarına yapışıp kaldığımız ve içeride saatlerimizi harcadığımız elektronik zincir mağazalarından hiç olmadığı kadar bizim ülkemizde var (Taksit bile yapıyorlar daha ne, artık yurtdışından almaya gerek yok, PC klavyelerimiz bile Türkçe daha ne isteriz ki) Spor mağazaları derseniz hepsi bizde, çok katlı olmasa da tek katlı müzik – bilgisayar – kitap mağazalarımız Türkiye’nin her ilinde, “roller coaster”lar derseniz şimdilik sadece AVM’lerde ve tadımlık… Ama o da yok değil yani.
Daha da güzeli: Artık dünya standartlarında eğitim veren dil okullarımız var ! 1960 yılından beri her yıl ortalama 1 milyon dünya öğrencisinin İngilizceyi konuşarak öğrendiği Callan Metod var. 25 senedir yurtdışında görüp beğendiğimiz, işte budur dediğimiz mükemmel İngilizce eğitim sistemimiz ve profesyonel kadromuz var. Hepsi bizimle geldi, bizimle büyüdü ve bizimle gelişti, gelişmeye de devam ediyor.
Büyüyen şirketlerimiz, gelişen kadromuzla biz geniş, büyük bir aileyiz.
Çocuklarınızı da sizleri de bu büyük ailemizde görmek isteriz.

Deren Koray Group olarak, gelişen teknolojiyi öğrencilerimizin cep telefonlarına ve tablet bilgisayarlarına getirmenin gururunu yaşıyoruz. Fatih projesine %100 uyumlu, kitap yazarı kadromuzun 40 yıllık deneyim ve birikimi ile hazırladıkları 50000’den fazla geri kazanımlı soru bankası ve öğrencilerimizin sürekli elinin altında bulunan bu sistemle yaprak testler artık tarihe karşıyor, doğa bizimle nefes alıyor. Bundan sonra öğrencilerimiz internetin olduğu her yerde her cihazla Cam+ sistemine bağlanarak yeni YGS ve LYS sistemineuyumlu reel sınavlara giriyor, 9, 10, 11 ve 12. sınıfların puan türleri ve dersleri için hazırlanan soruları bulmaca tadında çözüyor. Bakın Campus Ege öğrencilerimize neler kazandırıyor:
İnternetin nerede, Butik dershanen orada… Cebinde, Bilgisayarında, Tabletinde, 7/24 her yerde !
40 yıllık birikim ve deneyimi Teknoloji ile birleştirdik, Tablet testi sana getirdik…
Yaprak test dönemi bitti.
Yaşasın tablet test
Dünyanın neresinde olursanız olun Butik Dershane yanınızda
İster otobüste, ister vapurda, ister evinizde, isterseniz plajda
Tamamı Kitap Yazarı öğretmen kadromuzunhazırladığı deneme sınavları ve alıştırmalar.
Butik Dershane İzmir de Verimli ders yöntemlerimiz ile hedefinize ulaştırıyoruz….
Okullarda ayda bir konu analizi yapılmadan dağıtılan yaprak testlerin yerini, öğrencilerin 7/24 yararlanabilecekleri ve konu analizlerinin anında yapılabildiği tablet testler alıyor.
Sınavlardan sonra eksiklerini biliyorsun.
Unutma, sınav sistemi tamamen değişti.
Tüm zamanlar içinde bilginin en önemli olduğu zamandayız.
Cam+ senin YGS – LYS tomografini çekiyor.
Diğer arkadaşlarının profilini tarıyor ve “Sense” işlemi ile eşleştiriyor.
Ne kadar çok sınava girersen Cam+ seni o kadar yakından tanıyor.
Zamanını iyi kullan.
Sadece eksik olduğun konulara odaklan.
Bırak Cam+ eksiklerini bulsun, sen sadece bildiklerini yap.
Konak özel ders ofisimizde 5 kişilik gruplarda kitap yazarı kadromuzdan özel ya da grup dersi al, eksiklerini gider.
Cam+ sınavlarında takıldığın ya da diğer dershane sınavlarında çözemediğin soruları getir.
Eğitimin kalitesini gör.
Sistemin mimarlarından eğitim al.
Ne eksiğin varsa Campus Ege’l, Campus Ege’de çöz !

İzmir’in en geniş eğitim olanaklarını bir arada sunabilen eğitim firmamıza kariyerinize ve geleceğinize yön vermek için sizi de bekliyoruz. 1982 yılından günümüze köprü olan güzeide eğitim kurumumuz EGE LİSAN & BİLGİSAYAR MERKEZİ, Egenin incisi güzel İzmir’de, İzmir’in, İzmirlilerin kalbinde.
Bilgisayarlı İnteraktif Direkt Metod desteği ile İzmir’de ve uzaktan kurs modülü ile Türkiye’ye Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Danca, Danish, Dutch, Farsça, Filipince, Fransızca, Galce, Hollandaca, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, NLP ile İngilizce, Polonyaca, Portekizce, Rusça, Swahili, Tagalog, Tayca, Yabancılar için Türkçe, Vietnamca, Welsch, Yunanca kurslarını veren eğitim kurumumuz aynı zamanda KPDS, ÜDS, TOEFL ve IELTS kursları için de profesyonel eğitim sistem ve kadrosunu bünyesinde barındırmaktadır.
Tüm bu kurslarımıza öğrencilerimiz özel ders konseptinde uygun saat ve günlerde 2-3 kişilik mini gruplarda profesyonel Türk ve ana dil öğretmenlei eşliğinde, dilediğiniz bir yabancı dil dersini alabilme esnekliğini yaşayabilirsiniz.
İzmir Dil Kursları, İzmir Bilgisayar Kursları, İzmir yabancı dil eğitimi, İzmir dil kursları hepsi Ege Lisanda…

izmirde ingilizce kursu ve izmir ingilizce kursları denince akla gelen ilk ingilizce kursu English West izmirde İngilizce kurs veriyor
ENGLISH WEST İngilizce Dil Kursu – Konak
Batının en hızlı İngilizce konuşma kursuna hoşgeldiniz.
Deren Koray Group bünyesinde İngilizce eğitimi veren ENGLISH WEST, 5 kıta, 27 dünya ülkesi, 400’den fazla dünya okulunun tercihi Londra merkezli 4 kat hızlı Orijinal Callan Method İngilizce eğitimi ve New York partner dil okullarıyla beraber uyguladığı QuadProTech ile İngilizce konuşma programı yanında, İzmir’deki seçkin eğitim kadrosuyla IELTS ve TOEFL eğitimlerini kendi merkezinde vermektedir. Bu eğitimlere ilave olarak üstün teknik ve stratejilerle kamu kurum ve çalışanların ÜDS ve KPDS engelini aşmaya yönelik özel programlar uygulamaktadır. İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik kurslar ile farklı bir çizgide eğitim veren dil okulumuz özellikle akademik çevrelerce tavsiye edilmekte ve İzmir’de İngilizce eğitimin birincil adresi olarak gösterilmektedir. Eğitim sistemindeki kalite algısı ve öğrencileirne her zaman en iyiyi en kalitelisini sunma prensibi ENGLISH WEST’i her zaman farklı kılmıştır.
Hiç İngilizce bilmiyorsunuz, ama İngilizceyi konuşarak öğrenmek istiyorsunuz, Yorucu, uzun, sıkıcı ve bitmek bilmeyen İngilizce gramer eğitimlerinden artık bıktınız,
Gerçekten, düşünmeden, sorunsuz akıcı İngilizce konuşmak istiyorsunuz, “Aslında İngilizce anlıyorum ama İngilizce konuşamıyorum” diyenlerdensiniz,
Bir an önce yabancı dil tazminatı almak istiyorsunuz ve bu, kariyeriniz için çok önemli CV’nize bir yıldız daha eklemek, İngilizcenin hakkını vermek istiyorsunuz,
Yurtdışı ve yurtiçindeki üniversitelere kabul edilmek istiyorsunuz ve bu sizin hedefiniz, KPDS, TOEFL, ÜDS, IELTS, TOEIC gibi İngilizce baraj sınavları önünüzde birer engel,
Yabancı akademik kaynakları sorunsuz ve İngilizce taramak araştırmak istiyorsunuz, Hazırlık atlama programı ile üniversitenizin lisans programına başlamak istiyorsunuz,
Artık yeni pazarlara açılmanın zamanı diyorsunuz ve onlarla İngilizce konuşacaksınız
Ürünlerinizi uluslararası firmalara aracısız, tek başınıza tanıtmak istiyorsunuz,
Personelinizin şirket içi verimini ve eğitim kalitesini İngilizce ile arttırmak istiyorsunuz, Yurtdışı gezilerinizde yardımsız, tek başınıza İngilizce iletişim kurmak istiyorsunuz,
İngilizceyi yaşam standardı ve önemli bir gereklilik olarak görüyorsunuz, İngilizce konuşturma vaadi ile yıllardır değişik yöntemleri denediniz ama olmadı,
Artık “İngilizce dil engelini” ortadan kaldırmanın zamanı geldi diyorsunuz, Yıllardır kurs alıyorsunuz ama hala İngilizce konuşamıyor, İngilizce iletişim kuramıyorsunuz.
Siz istediniz, Biz yaptık. Sizi dinledik, Bize yakışanı sunduk.
Dünya, uzayda dahi İngilizce konuşuyor,
İngilizce konuşmak ve öğrenmek isteyenler ENGLISH WEST’de buluşuyor…
İngilizce burada, İzmir’de, Peki siz neredesiniz ?
ENGLISH WEST Nisan ayı itibariyle LCCI yetkili sınav merkezi olmuştur.

İstanbulda ingilizce kursu arayanların etkili elit ve verimli adresi English Life İstanbul, İstanbuldaki ingilizce Kurs gereksiniminiz için en doğru adrestir. İstanbul’da ücretsiz İngilizce deneme derslerimize mutlaka katılınız.
Çeyrek yüzyıllık yurtdışı eğitim deneyimimiz, Çeyrek zamanda İngilizce diyor…
1989’dan beri binlerce öğrencimize Londra’da sunduğumuz kaliteli İngilizce eğitimini dünya standartlarında Türk öğrencilerimize aynı kalitede sunuyoruz.
İngilizce ile ilgili tüm tabularınızı yıkıyoruz. İstanbul TEM Avrupa Konutları, İzmir, Aydınve Denizli şubelerimizle sizlere gerçek, etkin ve hızlı İngilizce konuşma eğitimi sunuyoruz,
İzmir, Aydın ve Denizli şubelerimizle sizlere gerçek, etkin ve hızlı İngilizce konuşma eğitimi sunuyoruz, Yorucu, sıkıcı, bıktırıcı ve uzun süren gramer eğitimleri yerine 5 kıta, 27 dünya ülkesi ve 400’den fazla dünya okulunda ortalama 1 milyon İngilizce öğrencisinin tercih ettiği Londra merkezli Callan Method ile İngilizce konuşma eğitimi veriyoruz, biz orijinal ve farklıyız,
İngilizce eğitimlerini tamamı anadili İngilizce olan profesyonel Callan Methodöğretmenleri ile veriyoruz,
Sessiz geçen yazı aktiviteleri ile, gereksiz gramer kalıp ve aktiviteleriyle zamanınızı harcamıyor, sizi gerçek anlamda İngilizce konuşturuyoruz, siz sadece İngilizce konuşma eğitimine odaklanıyorsunuz,
İngilizce eğitimini çeyrek zamanda veriyor, kalan zamanı sizlere bırakıyoruz, örneğin standart programların 2 yıl verdiği İngilizce eğitimini biz sadece 2,5 – 6 ay gibi kısa sürede İngilizce konuşturarak veriyoruz, paradan, ulaşımdan ve daha da önemlisi zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz,
Sadece var olan İngilizcenizi konuşturmuyor, hiç bilmediğiniz İngilizceyi size konuşturarak öğretiyoruz,
İngilizce eğitim sistemimize sonsuz güveniyor, kayıt zorunluluğu olmadan İngilizce derslerimizin kapılarını sizlere açıyoruz, çünkü biz İngilizce eğitiminde iddialıyız, İngilizce konuşturmak bizim işimiz,
Bizler, sözlü İngilizce seviye belirleme sınavımızda dahi sizlere İngilizce öğreten bir kurumuz ve bunu bizlere siz söylüyorsunuz,
İngilizcede %100 başarı ve eğitim garantisi veriyoruz, başarısızlık durumunuzda ilgili İngilizce seviyesini sizlere ücretsiz sunuyoruz,
İngiltere’den sağladığımız orijinal ders kitapları ve işitsel materyallerle İngilizce dersi veriyoruz,
Callan Method Organisation (CMO)’nun profesyonel İngilizce “Callan öğretmeni”yetiştirme yetkisine sahip tek dil okuluyuz, biz farklı ve orijinaliz,
ELNET İngilizce kurs otomasyonu ile İngilizce kişisel gelişimi takip ediyor, her bir öğrencimizle bireysel olarak ilgileniyoruz,
Sınıflarımızda en fazla 12, ortalamada 8 öğrenci ile İngilizce eğitim veriyoruz, az sayıdaki öğrencimizi en çok biz İngilizce konuşturuyoruz,
Self study yöntemi ve MP3 İngilizce ders kayıtları ile İngilizce kursumuzu evinize ve iş yerinize getiriyoruz,
Ülkemizde ve dünyada uluslararası ticari faaliyet gösteren prestij sahibi firmaların ve önemli kamu kuruluşlarının ilk tercihiyiz, gücümüzü onlardan alıyoruz,
Esnek modelde eğitim veriyoruz, kursiyer zorunlu durumlarda kaydını dondurabilir ve yıl içinde dilediği zaman İngilizce eğitimine devam edebilirsiniz,
Öğrencilerimiz diledikleri zaman Londra merkez okulumuzda İngilizce eğitimlerine devam edebilir, ya da Londra’daki İngilizce eğitimlerini Türkiye’deki İngilizce dil okullarımızda devam ettirebilirler.
City & Guilds yetkili sınav merkeziyiz, uluslararası resmi kurum ve kuruluşlarda geçerli diplomalar veriyoruz. İngiltere Aile Birleşim yetkili sınav merkezi olarak yeni hayatlar, yeni yaşamlar kuruyoruz.
İzmir, İstanbul, Denizli ve Aydın YDS kurslarımızda hedefinize odaklanıyor tüm YDS tekniklerini öğrencilerimize etkin şekilde veriyoruz,
Hepsini 28 yıllık yurtdışı eğitim deneyimimizi katarak sizler için sunduk, halen de sunmaya devam ediyoruz.
Özetle,
İzmir ENGLISH LIFE ile İngilizce konuşuyor,
İzmir ENGLISH LIFE‘ı konuşuyor,
İzmir’de İngilizce,
ENGLISH LIFE ile yaşam buluyor,
İzmir ENGLISH LIFE ile dünya standartlarında
1/4 zamanda İngilizce eğitimi alıyor,
İzmir dünyaca ünlü
Callan Method ile İngilizcesini konuşturuyor !
5 kıta, 27 ülke, 400’den fazla okul
1 milyonun üzerinde dünya öğrencisinin İngilizce eğitimdeki tercihi Callan Metod İzmir’de ve tüm Ege Bölgesinde !
İngilizcede eksiklerinizi biliyoruz, sizlere gerçek İngilizce eğitimini İngiliz eğitim sistemi ve İngiliz disiplini ile sunuyoruz. Dünyanın en gelişmiş ve saygın İngilizce eğitim metodu “Callan Method”, “Çeyrek zamanda İngilizce” sloganı ile İzmir’de !
ENGLISH LIFE’da yurtdışı eğitim sektörünün lideri Deren Koray kalitesi,
Deren Koray güvencesi, 25 yıllık Deren Koray deneyimiyle…
Web sitemize ve İngilizce dil okullarımıza hoş geldiniz..
ENGLISH LIFE İzmir İngilizce Kursu
ENGLISH LIFE Istanbul İngilizce Kursu-ENGLISH LIFE Denizli İngilizce Kursu
ENGLISH LIFE Kuşadası İngilizce Kursu-ENGLISH LIFE Uşak İngilizce Kursu

  • ingilterede eğitim
  •   Yurtdışı Eğitim ve Turizm Merkez Ofisi Cumhuriyet Bulvarı No:36/2 Kapani İşhanı
    (Konak Pier Karşısı) Konak-İzmir
  •   0 (232) 445 45 45
  •   0 (232) 446 70 29
  • info@derenkoray.org

Newsletter