ELS Dil Okulları Amerika ABD

AMERIKA Dil Okulları > AMERIKA ELS Dil Okulu

AMERIKA ELS Dil Okulu

ELS, 1961’den beri 143 ülkeden 1,2 milyon öğrencinin hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenmesine yardımcı olan Berlitz Languages Inc. Şirketi’nin bir yan kuruluşudur.

ELS, 50 yıldan uzun süredir İngilizce hedeflerine ulaşmak isteyen öğrencilerin tercihi olmuştur. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor.

Programlar: Genel İngilizce Programları, Yoğun İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, Hızlı Kur, TOEFL IBT’ye Tam Hazırlık Programı, ELS Sınav Hazırlık Programları GRE ve GMAT, Yöneticiler İçin İngilizce Programları, Tatil Eğitim Programları, Çocuklar ve Gençler için Yaz Okulu Programları…

Tüm dünyada 80’den fazla eğitim merkezine sahip ELS’de sizin için mükemmel bir yer mutlaka vardır.

Amerika Dil Okulları ile İngilizceyi ABD’de Öğren ve Yeni Fırsatlara Kapı Aç

Ülke genelindeki 50’den fazla benzersiz amerikan dil kursu sayesinde dünyaca ünlü üniversitelerde ABD’nin farklı kültürlerini ve zengin tarihini keşfederken İngilizceni geliştirebilirsin. Hedefin üniversiteye girmek, İngilizce pratiğini geliştirmek ya da işinde yükselmek olabilir. Öyleyse, Amerika’da İngilizce eğitimi seçeneği, hem İngilizce öğrenmek hem de tüm dünya kültürlerini tanımak için mükemmel bir seçim olacak.

Atlantik’ten Pasifik Okyanusuna kadar uzanan ABD; kendisini dünyanın en yüksek çeşitliliğe sahip ülkelerinden biri yapan coğrafi çeşitliliği, iklimi ve yaban hayatı ile ünlüdür. Ulusal ve bölgesel park ve plajlara yapacağın günübirlik gezilerle ABD’nin doğal güzelliğini keşfedebilir, akşamları kent merkezlerine giderek gece hayatını, yemek, sanat ve kültür yaşamını deneyimleyebilirsin. 350’den fazla farklı dilin konuşulduğu ABD, farklı kültürlerin, dinlerin, ırkların ve etnik kökenlerin kaynama potası olarak bilinmektedir.

Akademik Amaçlı İngilizce – ABD
Yüksek okul veya üniversiteye gitmeyi hedefleyenler Akademik İngilizce Programı (EAP)’nın seviye 109 veya 112’yi tamamlaması gerekir. Amerika Dil Okullarında ve diğer ELS merkezlerinde alacağınız Bitirme Sertifikası dünyadaki 650’den fazla yüksek okul ve üniversiteye kabul için gerekli İngilizce yeterlilik belgesi olarak kabul edilmektedir. ABD’de Akademik Amaçlı İngilizce (EAP) programı yurt dışında üniversite veya yüksek okul okumak isteyen uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır.

Tatil İngilizcesi Programları – ABD

Sınıf ortamı dışında çeşitli kültürel ve sosyal aktiviteler yaparken rahat bir öğrenme ortamında İngilizce yeterliliğini geliştirmek ve Amerika’da tatilde İngilizce öğrenmek isteyenler içindir. Bu programlarda günlük iletişime odaklı konuşma becerileri sunulur. Bu programlar aynı zamanda çevreyi keşfetmeye ve Amerikan İngilizcesini öğrenerek gerçek hayatta bunu kullanmaya daha fazla izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

American Explorer – ABD : Amerika tatilinizi İngilizce eğitimiyle zenginleştirin.

ELS Language Experience+ 3 – ABD : Günde 3 saat çalıştığın, çevreni keşfetmek ve kültürel aktivitelere katılmak için bolca zamana sahip olduğun, günlük iletişim odaklı bir programla İngilizce öğren.

ELS Language Experience+® 6- ABD : Günde 6 saat çalıştığın, çevreni keşfetmek ve kültürel aktivitelere katılmak için bolca zamana sahip olduğun, günlük iletişim odaklı bir programla İngilizce öğren.

İşletme İletişimi Programları – ABD

İşletme İletişimi programları mesleki hedefleri gerçekleştirmeyi ve İş İngilizcesini geliştirmeyi hedefler.

İş İngilizcesi Kursu – ABD : İş İngilizcesi kursu ile küresel iş hayatında rekabet edebilmek için gereken iletişim becerilerini geliştir.

Yöneticiler için İngilizce – ABD : Yöneticiler için İngilizce programı ile kariyerinizle ilgili İngilizce bilginizi geliştirin.

Süper-Yoğun İngilizce – ABD : Süper-Yoğun İngilizce programının kişiye özel, birebir öğretim planıyla İngilizcenizi hızla geliştirin.

Süper-Yoğun İngilizce Plus – ABD : Süper-Yoğun İngilizce Plus programında yoğun, birebir eğitimle maksimum sonuç!

Genç Yetişkin ve Gençlik Yaz Kampı ve Kursları – ABD

ELS Genç ve Genç Yetişkin programları, hızlandırılmış İngilizce kursu ile İngilizce öğrenme ve dünyanın farklı yerlerinden gelen akranlarla eğlenme fırsatı sunuyor!

Fun & Sun Camp – ABD : Her şey dahil Fun & Sun Camp, gençlerin St. Petersburg, Florida güneşinin tadını çıkarırken İngilizce öğrenmesine olanak tanıyor.

Malibu Gençlik Kampı – ABD : Malibu Gençlik Kampı öğrencileri, muhteşem Güney California’da eğlenecek ve İngilizce öğrenecekler!

Nike Spor Kampı – San Domenico – ABD : Gençler, San Domenico Okulundaki ELS Nike Spor Kampında dünya çapında spor eğitimi alırken İngilizcelerini geliştiriyorlar.

New York City’de Yaz – ABD : New York City’de Yaz programı, 16 yaş üzeri öğrencilerin dünyadaki en enerjik şehirlerden biri olan New York City’de eğlenirken İngilizce becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor!

Üniversiteye Hazırlık Programı – Malibu – ABD : Malibu Üniversitesi Hazırlık programındaki küçük öğrencilerimiz İngilizceyi geliştirip ABD’de yüksek öğretim hakkında bilgi alabilirler.

Aile Yanında Ocak Ayı Gençlik Programı – ABD : Aile Yanında Ocak Ayı Gençlik Programı, genç öğrencilere normal akademik eğitimlerine ara verdikleri sürede ABD’de eşsiz ve kısa dönemli bir deneyim fırsatı sunar.

Sınavlar ve Sınava Hazırlık Programları – ABD

ELS’nin Sınav ve Sınavlara Hazırlık Programlarıyla standartlaşmış değerli test tekniklerini öğrenin, dil becerilerinizi pratiğe dökün ve özgüveninizi artırın.

ELS Geliş Öncesi Sınavı – ABD : İngilizce bilginizi ölçün, ELS’te ne kadar süre eğitim görebileceğinizi ve hangi programlara katılabileceğinizi öğrenin.

TOEFL iBT® – ABD : Online sınav, anadili İngilizce olmayan ve TOEFL sınavı gerektiren bir yüksekokul veya üniversitede eğitim görmek isteyen öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçmek için tasarlanmıştır.

TOEIC® – ABD : Bu sınav, dünyadaki şirketler ve resmi kurumlar tarafından İngilizce yeterlilik göstergesi olarak yaygın biçimde kabul görmektedir.

IELTSTM- ABD : Bu sınavın Genel ve Akademik olmak üzere iki türü mevcuttur ve IELTS gerektiren bir yüksekokul veya üniversitede okumak isteyen öğrenciler içindir.

CALIFORNIA

La Verne | University of La Verne
San Diego
San Francisco – North Bay | Dominican University of California
Santa Monica
Santa Rosa | Santa Rosa Junior College
Silicon Valley | Foothill College & De Anza College
Thousand Oaks | California Lutheran University

FLORIDA
Melbourne | Florida Institute of Technology
Miami | Barry University
Orlando | Stetson University
St. Petersburg | Eckerd College
Tampa

HAWAII
Honolulu | Hawai’i Pacific University

ILLINOIS
Chicago | Dominican University
DeKalb | Northern Illinois University

INDIANA
Fort Wayne | Purdue University Fort Wayne
Indianapolis

KENTUCKY
Richmond – Kentucky | Eastern Kentucky University

LOUISIANA
Ruston | Louisiana Tech University

MASSACHUSETTS
Boston – Downtown

MICHIGAN
Grand Rapids | Grand Valley State University

MINNESOTA
St. Paul | University of St. Thomas – Minnesota

MISSOURI
St. Louis | University of Missouri – St. Louis

NORTH CAROLINA
Charlotte | Johnson & Wales University – Charlotte Campus

NORTH DAKOTA
Grand Forks | University of North Dakota

NEW JERSEY
Teaneck | Fairleigh Dickinson University–Metropolitan Campus

NEW YORK
New York – Hofstra | Hofstra University
New York – Manhattan
New York – Riverdale | College of Mount Saint Vincent

OHIO
Bowling Green | Bowling Green State University
Cincinnati | University of Cincinnati
Cleveland | Case Western Reserve University

OKLAHOMA
Oklahoma City | Oklahoma City University

OREGON
Portland | Concordia University

PENNSYLVANIA
Philadelphia | Saint Joseph’s University
Philadelphia – West Chester | West Chester University

SOUTH CAROLINA
Myrtle Beach | Coastal Carolina University

TENNESSEE
Johnson City | East Tennessee State University
Nashville | Middle Tennessee State University

TEXAS
Houston | University of St. Thomas – Houston

WASHINGTON
Seattle
Milwaukee | Marquette University

Siz de dili yaşayarak öğrenmek istiyorsanız, Deren Koray Yurtdışı Eğitim Danışmanlık’ın 30 yıllık deneyimi ile İngilizce’nin keyifli dünyasına bir yolculuk yapın!

2019 ELS Broşürü

2017 ELS Fiyat Listesi

T

Deren Koray Group olarak, gelişen teknolojiyi öğrencilerimizin cep telefonlarına ve tablet bilgisayarlarına getirmenin gururunu yaşıyoruz. Fatih projesine %100 uyumlu, kitap yazarı kadromuzun 40 yıllık deneyim ve birikimi ile hazırladıkları 50000’den fazla geri kazanımlı soru bankası ve öğrencilerimizin sürekli elinin altında bulunan bu sistemle yaprak testler artık tarihe karşıyor, doğa bizimle nefes alıyor. Bundan sonra öğrencilerimiz internetin olduğu her yerde her cihazla Cam+ sistemine bağlanarak yeni YGS ve LYS sistemineuyumlu reel sınavlara giriyor, 9, 10, 11 ve 12. sınıfların puan türleri ve dersleri için hazırlanan soruları bulmaca tadında çözüyor. Bakın Campus Ege öğrencilerimize neler kazandırıyor:
İnternetin nerede, Butik dershanen orada… Cebinde, Bilgisayarında, Tabletinde, 7/24 her yerde !
40 yıllık birikim ve deneyimi Teknoloji ile birleştirdik, Tablet testi sana getirdik…
Yaprak test dönemi bitti.
Yaşasın tablet test
Dünyanın neresinde olursanız olun Butik Dershane yanınızda
İster otobüste, ister vapurda, ister evinizde, isterseniz plajda
Tamamı Kitap Yazarı öğretmen kadromuzunhazırladığı deneme sınavları ve alıştırmalar.
Butik Dershane İzmir de Verimli ders yöntemlerimiz ile hedefinize ulaştırıyoruz….
Okullarda ayda bir konu analizi yapılmadan dağıtılan yaprak testlerin yerini, öğrencilerin 7/24 yararlanabilecekleri ve konu analizlerinin anında yapılabildiği tablet testler alıyor.
Sınavlardan sonra eksiklerini biliyorsun.
Unutma, sınav sistemi tamamen değişti.
Tüm zamanlar içinde bilginin en önemli olduğu zamandayız.
Cam+ senin YGS – LYS tomografini çekiyor.
Diğer arkadaşlarının profilini tarıyor ve “Sense” işlemi ile eşleştiriyor.
Ne kadar çok sınava girersen Cam+ seni o kadar yakından tanıyor.
Zamanını iyi kullan.
Sadece eksik olduğun konulara odaklan.
Bırak Cam+ eksiklerini bulsun, sen sadece bildiklerini yap.
Konak özel ders ofisimizde 5 kişilik gruplarda kitap yazarı kadromuzdan özel ya da grup dersi al, eksiklerini gider.
Cam+ sınavlarında takıldığın ya da diğer dershane sınavlarında çözemediğin soruları getir.
Eğitimin kalitesini gör.
Sistemin mimarlarından eğitim al.
Ne eksiğin varsa Campus Ege’l, Campus Ege’de çöz !

İzmir’in en geniş eğitim olanaklarını bir arada sunabilen eğitim firmamıza kariyerinize ve geleceğinize yön vermek için sizi de bekliyoruz. 1982 yılından günümüze köprü olan güzeide eğitim kurumumuz EGE LİSAN & BİLGİSAYAR MERKEZİ, Egenin incisi güzel İzmir’de, İzmir’in, İzmirlilerin kalbinde.
Bilgisayarlı İnteraktif Direkt Metod desteği ile İzmir’de ve uzaktan kurs modülü ile Türkiye’ye Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Danca, Danish, Dutch, Farsça, Filipince, Fransızca, Galce, Hollandaca, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, NLP ile İngilizce, Polonyaca, Portekizce, Rusça, Swahili, Tagalog, Tayca, Yabancılar için Türkçe, Vietnamca, Welsch, Yunanca kurslarını veren eğitim kurumumuz aynı zamanda KPDS, ÜDS, TOEFL ve IELTS kursları için de profesyonel eğitim sistem ve kadrosunu bünyesinde barındırmaktadır.
Tüm bu kurslarımıza öğrencilerimiz özel ders konseptinde uygun saat ve günlerde 2-3 kişilik mini gruplarda profesyonel Türk ve ana dil öğretmenlei eşliğinde, dilediğiniz bir yabancı dil dersini alabilme esnekliğini yaşayabilirsiniz.
İzmir Dil Kursları, İzmir Bilgisayar Kursları, İzmir yabancı dil eğitimi, İzmir dil kursları hepsi Ege Lisanda…

izmirde ingilizce kursu ve izmir ingilizce kursları denince akla gelen ilk ingilizce kursu English West izmirde İngilizce kurs veriyor
ENGLISH WEST İngilizce Dil Kursu – Konak
Batının en hızlı İngilizce konuşma kursuna hoşgeldiniz.
Deren Koray Group bünyesinde İngilizce eğitimi veren ENGLISH WEST, 5 kıta, 27 dünya ülkesi, 400’den fazla dünya okulunun tercihi Londra merkezli 4 kat hızlı Orijinal Callan Method İngilizce eğitimi ve New York partner dil okullarıyla beraber uyguladığı QuadProTech ile İngilizce konuşma programı yanında, İzmir’deki seçkin eğitim kadrosuyla IELTS ve TOEFL eğitimlerini kendi merkezinde vermektedir. Bu eğitimlere ilave olarak üstün teknik ve stratejilerle kamu kurum ve çalışanların ÜDS ve KPDS engelini aşmaya yönelik özel programlar uygulamaktadır. İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik kurslar ile farklı bir çizgide eğitim veren dil okulumuz özellikle akademik çevrelerce tavsiye edilmekte ve İzmir’de İngilizce eğitimin birincil adresi olarak gösterilmektedir. Eğitim sistemindeki kalite algısı ve öğrencileirne her zaman en iyiyi en kalitelisini sunma prensibi ENGLISH WEST’i her zaman farklı kılmıştır.
Hiç İngilizce bilmiyorsunuz, ama İngilizceyi konuşarak öğrenmek istiyorsunuz, Yorucu, uzun, sıkıcı ve bitmek bilmeyen İngilizce gramer eğitimlerinden artık bıktınız,
Gerçekten, düşünmeden, sorunsuz akıcı İngilizce konuşmak istiyorsunuz, “Aslında İngilizce anlıyorum ama İngilizce konuşamıyorum” diyenlerdensiniz,
Bir an önce yabancı dil tazminatı almak istiyorsunuz ve bu, kariyeriniz için çok önemli CV’nize bir yıldız daha eklemek, İngilizcenin hakkını vermek istiyorsunuz,
Yurtdışı ve yurtiçindeki üniversitelere kabul edilmek istiyorsunuz ve bu sizin hedefiniz, KPDS, TOEFL, ÜDS, IELTS, TOEIC gibi İngilizce baraj sınavları önünüzde birer engel,
Yabancı akademik kaynakları sorunsuz ve İngilizce taramak araştırmak istiyorsunuz, Hazırlık atlama programı ile üniversitenizin lisans programına başlamak istiyorsunuz,
Artık yeni pazarlara açılmanın zamanı diyorsunuz ve onlarla İngilizce konuşacaksınız
Ürünlerinizi uluslararası firmalara aracısız, tek başınıza tanıtmak istiyorsunuz,
Personelinizin şirket içi verimini ve eğitim kalitesini İngilizce ile arttırmak istiyorsunuz, Yurtdışı gezilerinizde yardımsız, tek başınıza İngilizce iletişim kurmak istiyorsunuz,
İngilizceyi yaşam standardı ve önemli bir gereklilik olarak görüyorsunuz, İngilizce konuşturma vaadi ile yıllardır değişik yöntemleri denediniz ama olmadı,
Artık “İngilizce dil engelini” ortadan kaldırmanın zamanı geldi diyorsunuz, Yıllardır kurs alıyorsunuz ama hala İngilizce konuşamıyor, İngilizce iletişim kuramıyorsunuz.
Siz istediniz, Biz yaptık. Sizi dinledik, Bize yakışanı sunduk.
Dünya, uzayda dahi İngilizce konuşuyor,
İngilizce konuşmak ve öğrenmek isteyenler ENGLISH WEST’de buluşuyor…
İngilizce burada, İzmir’de, Peki siz neredesiniz ?
ENGLISH WEST Nisan ayı itibariyle LCCI yetkili sınav merkezi olmuştur.

İstanbulda ingilizce kursu arayanların etkili elit ve verimli adresi English Life İstanbul, İstanbuldaki ingilizce Kurs gereksiniminiz için en doğru adrestir. İstanbul’da ücretsiz İngilizce deneme derslerimize mutlaka katılınız.
Çeyrek yüzyıllık yurtdışı eğitim deneyimimiz, Çeyrek zamanda İngilizce diyor…
1989’dan beri binlerce öğrencimize Londra’da sunduğumuz kaliteli İngilizce eğitimini dünya standartlarında Türk öğrencilerimize aynı kalitede sunuyoruz.
İngilizce ile ilgili tüm tabularınızı yıkıyoruz. İstanbul TEM Avrupa Konutları, İzmir, Aydınve Denizli şubelerimizle sizlere gerçek, etkin ve hızlı İngilizce konuşma eğitimi sunuyoruz,
İzmir, Aydın ve Denizli şubelerimizle sizlere gerçek, etkin ve hızlı İngilizce konuşma eğitimi sunuyoruz, Yorucu, sıkıcı, bıktırıcı ve uzun süren gramer eğitimleri yerine 5 kıta, 27 dünya ülkesi ve 400’den fazla dünya okulunda ortalama 1 milyon İngilizce öğrencisinin tercih ettiği Londra merkezli Callan Method ile İngilizce konuşma eğitimi veriyoruz, biz orijinal ve farklıyız,
İngilizce eğitimlerini tamamı anadili İngilizce olan profesyonel Callan Methodöğretmenleri ile veriyoruz,
Sessiz geçen yazı aktiviteleri ile, gereksiz gramer kalıp ve aktiviteleriyle zamanınızı harcamıyor, sizi gerçek anlamda İngilizce konuşturuyoruz, siz sadece İngilizce konuşma eğitimine odaklanıyorsunuz,
İngilizce eğitimini çeyrek zamanda veriyor, kalan zamanı sizlere bırakıyoruz, örneğin standart programların 2 yıl verdiği İngilizce eğitimini biz sadece 2,5 – 6 ay gibi kısa sürede İngilizce konuşturarak veriyoruz, paradan, ulaşımdan ve daha da önemlisi zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz,
Sadece var olan İngilizcenizi konuşturmuyor, hiç bilmediğiniz İngilizceyi size konuşturarak öğretiyoruz,
İngilizce eğitim sistemimize sonsuz güveniyor, kayıt zorunluluğu olmadan İngilizce derslerimizin kapılarını sizlere açıyoruz, çünkü biz İngilizce eğitiminde iddialıyız, İngilizce konuşturmak bizim işimiz,
Bizler, sözlü İngilizce seviye belirleme sınavımızda dahi sizlere İngilizce öğreten bir kurumuz ve bunu bizlere siz söylüyorsunuz,
İngilizcede %100 başarı ve eğitim garantisi veriyoruz, başarısızlık durumunuzda ilgili İngilizce seviyesini sizlere ücretsiz sunuyoruz,
İngiltere’den sağladığımız orijinal ders kitapları ve işitsel materyallerle İngilizce dersi veriyoruz,
Callan Method Organisation (CMO)’nun profesyonel İngilizce “Callan öğretmeni”yetiştirme yetkisine sahip tek dil okuluyuz, biz farklı ve orijinaliz,
ELNET İngilizce kurs otomasyonu ile İngilizce kişisel gelişimi takip ediyor, her bir öğrencimizle bireysel olarak ilgileniyoruz,
Sınıflarımızda en fazla 12, ortalamada 8 öğrenci ile İngilizce eğitim veriyoruz, az sayıdaki öğrencimizi en çok biz İngilizce konuşturuyoruz,
Self study yöntemi ve MP3 İngilizce ders kayıtları ile İngilizce kursumuzu evinize ve iş yerinize getiriyoruz,
Ülkemizde ve dünyada uluslararası ticari faaliyet gösteren prestij sahibi firmaların ve önemli kamu kuruluşlarının ilk tercihiyiz, gücümüzü onlardan alıyoruz,
Esnek modelde eğitim veriyoruz, kursiyer zorunlu durumlarda kaydını dondurabilir ve yıl içinde dilediği zaman İngilizce eğitimine devam edebilirsiniz,
Öğrencilerimiz diledikleri zaman Londra merkez okulumuzda İngilizce eğitimlerine devam edebilir, ya da Londra’daki İngilizce eğitimlerini Türkiye’deki İngilizce dil okullarımızda devam ettirebilirler.
City & Guilds yetkili sınav merkeziyiz, uluslararası resmi kurum ve kuruluşlarda geçerli diplomalar veriyoruz. İngiltere Aile Birleşim yetkili sınav merkezi olarak yeni hayatlar, yeni yaşamlar kuruyoruz.
İzmir, İstanbul, Denizli ve Aydın YDS kurslarımızda hedefinize odaklanıyor tüm YDS tekniklerini öğrencilerimize etkin şekilde veriyoruz,
Hepsini 28 yıllık yurtdışı eğitim deneyimimizi katarak sizler için sunduk, halen de sunmaya devam ediyoruz.
Özetle,
İzmir ENGLISH LIFE ile İngilizce konuşuyor,
İzmir ENGLISH LIFE‘ı konuşuyor,
İzmir’de İngilizce,
ENGLISH LIFE ile yaşam buluyor,
İzmir ENGLISH LIFE ile dünya standartlarında
1/4 zamanda İngilizce eğitimi alıyor,
İzmir dünyaca ünlü
Callan Method ile İngilizcesini konuşturuyor !
5 kıta, 27 ülke, 400’den fazla okul
1 milyonun üzerinde dünya öğrencisinin İngilizce eğitimdeki tercihi Callan Metod İzmir’de ve tüm Ege Bölgesinde !
İngilizcede eksiklerinizi biliyoruz, sizlere gerçek İngilizce eğitimini İngiliz eğitim sistemi ve İngiliz disiplini ile sunuyoruz. Dünyanın en gelişmiş ve saygın İngilizce eğitim metodu “Callan Method”, “Çeyrek zamanda İngilizce” sloganı ile İzmir’de !
ENGLISH LIFE’da yurtdışı eğitim sektörünün lideri Deren Koray kalitesi,
Deren Koray güvencesi, 25 yıllık Deren Koray deneyimiyle…
Web sitemize ve İngilizce dil okullarımıza hoş geldiniz..
ENGLISH LIFE İzmir İngilizce Kursu
ENGLISH LIFE Istanbul İngilizce Kursu-ENGLISH LIFE Denizli İngilizce Kursu
ENGLISH LIFE Kuşadası İngilizce Kursu-ENGLISH LIFE Uşak İngilizce Kursu

  • ingilterede eğitim
  •   Yurtdışı Eğitim ve Turizm Merkez Ofisi Cumhuriyet Bulvarı No:36/2 Kapani İşhanı
    (Konak Pier Karşısı) Konak-İzmir
  •   0 (232) 445 45 45
  •   0 (232) 446 70 29
  • info@derenkoray.org

Newsletter