EC Dil Okulları Boston

AMERIKA DIL OKULLARI > BOSTON EC ENGLISH LANGUAGE CENTRES DIL OKULU

EC BOSTON DIL OKULU

EC English Language Centres bilinen ismiyle EC Dil Okulları, İngilizce dilini öğrenirken size rehber olmayı prensip edinmiş ve 1991 yılında Malta’da kurulmuş bir okuldur. Şubeleriyle yıllar içinde büyüyen bu okul, sadece İngilizce konuşulan ülkelerde bulunur ve her zaman en gözde yerlerde konumlanmıştır.

Kariyer planlamanızı en doğru şekilde yapmanızı sağlamak ve geliştirmek için EC Dil Okulları’nda İngilizce öğrenin ve eğitim dünyasına kapılarınızı açın. EC tarafından sunulan dersler, tüm yaş ve seviyeler için uygundur ve seçtiğiniz alana odaklanmak için tasarlanmıştır.

Arkadaş canlısı ve deneyimli öğretmenler, ileri teknolojik uygulamalar ve en iyi öğretim materyalleri sayesinde hayatınızı değiştirecek bir deneyim yaşamanız için EC Dil Okulları sizi ağırlamaya hazırdır.

EC Dil Okulları’nin misyonu, sizin gibi öğrencilere küresel bir başarı yakalamaktır. Yapılan her çalışmanın merkezine öğrencilerini oturtur.

EC, 2016 İngiltere Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde Silver Star Ödülü’nü kazanmış ve sektöründe öğrenciler için yeni bir standardın belirleyicisi olmuştur. Amacımız VIP olmanın ne demek olduğunu göstermeye devam etmektir. Bizimle olan dil yolculuğunuzun başından sonuna kadar, her zaman bizim yıldızımız olduğunuzu hissedeceksiniz!

EC’de amacımız basit. Seçtiğiniz İngiliz seviyesine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız. EC Sözümüz ise, kişiselleştirilmiş öğrenme programınızı takip ettiğiniz sürece İngilizce’nizin gelişeceğine söz veriyoruz.

EC Online: EC Online, İngilizce Kurslarımızdan birine kayıt yaptırdığınız anda çalışmaya başlayan, benzersiz bir öğrenme aracıdır. Öğrenme materyalleri, öğretmenler ve diğer öğrencilerle yabancı dilinizi test etmenizi, iletişim kurmanızı, sosyal ağ oluşturmanızı, nerede olursanız olun çalışmalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Akreditasyon ve Üyelikler: https://www.ecenglish.com/en/accreditations

EC BOSTON DİL OKULU

Tam limanda yer alan şehir, ikonik Red Sox beyzbol takımına ve dünyaca ünlü Harvard Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Özgürlük Yolu üzerinde tarihi bir yürüyüş yapın ya da Charles Nehri boyunca ilerleyin. Tarih size ilham veren bir şeyse, Boston’daki bir EC Deneyimi yazınızı geçirmek için mükemmel bir yol olabilir.

Boston’daki İngilizce Kurslarımız: Kurslarımızda minimum yaş sınırı 16’dır.

Genel İngilizce EC Boston’da, İngilizce konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda seviyenizi geliştirecek ve kendinize güven kazanacaksınız.

Yoğun İngilizce Genel İngilizce dersleri dahil olmak üzere haftada 30 dersten (22.5 saat) oluşmaktadır. Ayrıca, özel grup dersleriyle haftada 10 ders daha alarak kursunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

Yarı Yoğun İngilizce Bu ek seçenek sadece ABD veya Kanada’da öğrenim gören öğrenciler için geçerlidir. Genel İngilizce’de haftada 24 ders (18 saat) ve özel grup ders seçiminiz için haftada dört ders alırsınız.

Şehirde İngilizce 20 saatlik Genel İngilizce dersini, hedefinizden esinlenen dil çalışmasına odaklanmış 10 ders ile birleştirir. Müzelerden ve galerilerden başarılı yerel işletmelere ve büyüleyici mahallelere kadar büyüleyici yerleri ziyaret edin.

Bire bir dersler Genel İngilizce kursuna bire bir dersler ekleyin ve özel derslerle ilerlemenizi en üst düzeye çıkarın. Kişisel ilgilenilen bu derslerle  % 100 gereksinimlerinize odaklanılır ve öğretmenleriniz tarafından özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ders verilir.

Akademik Sömestre (Akademik Dönem) / Akademik Yıl Harvard’dan MIT’ye, Boston Amerika’nın en iyi kolej ve üniversitelerine ev sahipliği yapmaktadır. Boston EC’de şehrin tarihi ve güzelliğinden  esinlenerek dört dil becerisinde akıcılık, doğruluk ve uygun İngilizce kullanımları geliştireceksiniz. Bu kurs boyunca mükemm el rehberlik, izleme ve geri bildirimden yararlanacaksınız.

İş İngilizcesi EC’de bir İngilizce Hazırlık kursuna katılmakla dünyanın her yerinde fırsatları yakalamaya hazır olacaksınız. Sunduğumuz yüksek düzeyde uzmanlık eğitimi, her durumda iletişim kurmanızı sağlar, meslektaşlarınızla rahatlıkla etkileşimde bulunursunuz. İngilizcenizi geliştirmenin yanı sıra, diğer birçok iş yeri becerisini de geliştirirsiniz. Sorunları çözebilme, toplantılara hazırlanabilme ve bakış açınızı yansıtan tartışabilme becerisi, kariyerinizde ilerlemenizde çok yararlı olacaktır.

Şehirde İngilizce Boston’ın un üniversite ve öğrenci şehri ruhunu yaşarken İngilizce öğrenin! Bu dinamik kurs, İngilizcenin pratik kullanımına açılan kapınızdır. Program, 20 ders Genel İngilizce’yi hedefinizden ilham alan 10 ders ile birleştirir. Her hafta sınıf dışında sınıf arkadaşlarıyla bir ders geçirir, İngilizce öğrenir ve yerel bölgeyi tanırsınız.

Siz de bu harika deneyimi, 30 yıllık bir tecrübeyle yaşamak istiyorsanız, hiç tereddüt etmeden Deren & Koray’ı arayın.

2019 EC Genç Yetişkin ve Yetişkinler için Young Adults ve Adults Broşürü (16-29 Yaş, 30+ Yaş, 50+ Yaş)

2019 Gençler için Young Learners EC Dil Okulu Broşürü (7-17 Yaş Kış ve Yaz Programları)

2018 EC Dil Okulu Fiyat Listesi

T

Deren Koray Group olarak, gelişen teknolojiyi öğrencilerimizin cep telefonlarına ve tablet bilgisayarlarına getirmenin gururunu yaşıyoruz. Fatih projesine %100 uyumlu, kitap yazarı kadromuzun 40 yıllık deneyim ve birikimi ile hazırladıkları 50000’den fazla geri kazanımlı soru bankası ve öğrencilerimizin sürekli elinin altında bulunan bu sistemle yaprak testler artık tarihe karşıyor, doğa bizimle nefes alıyor. Bundan sonra öğrencilerimiz internetin olduğu her yerde her cihazla Cam+ sistemine bağlanarak yeni YGS ve LYS sistemineuyumlu reel sınavlara giriyor, 9, 10, 11 ve 12. sınıfların puan türleri ve dersleri için hazırlanan soruları bulmaca tadında çözüyor. Bakın Campus Ege öğrencilerimize neler kazandırıyor:
İnternetin nerede, Butik dershanen orada… Cebinde, Bilgisayarında, Tabletinde, 7/24 her yerde !
40 yıllık birikim ve deneyimi Teknoloji ile birleştirdik, Tablet testi sana getirdik…
Yaprak test dönemi bitti.
Yaşasın tablet test
Dünyanın neresinde olursanız olun Butik Dershane yanınızda
İster otobüste, ister vapurda, ister evinizde, isterseniz plajda
Tamamı Kitap Yazarı öğretmen kadromuzunhazırladığı deneme sınavları ve alıştırmalar.
Butik Dershane İzmir de Verimli ders yöntemlerimiz ile hedefinize ulaştırıyoruz….
Okullarda ayda bir konu analizi yapılmadan dağıtılan yaprak testlerin yerini, öğrencilerin 7/24 yararlanabilecekleri ve konu analizlerinin anında yapılabildiği tablet testler alıyor.
Sınavlardan sonra eksiklerini biliyorsun.
Unutma, sınav sistemi tamamen değişti.
Tüm zamanlar içinde bilginin en önemli olduğu zamandayız.
Cam+ senin YGS – LYS tomografini çekiyor.
Diğer arkadaşlarının profilini tarıyor ve “Sense” işlemi ile eşleştiriyor.
Ne kadar çok sınava girersen Cam+ seni o kadar yakından tanıyor.
Zamanını iyi kullan.
Sadece eksik olduğun konulara odaklan.
Bırak Cam+ eksiklerini bulsun, sen sadece bildiklerini yap.
Konak özel ders ofisimizde 5 kişilik gruplarda kitap yazarı kadromuzdan özel ya da grup dersi al, eksiklerini gider.
Cam+ sınavlarında takıldığın ya da diğer dershane sınavlarında çözemediğin soruları getir.
Eğitimin kalitesini gör.
Sistemin mimarlarından eğitim al.
Ne eksiğin varsa Campus Ege’l, Campus Ege’de çöz !

İzmir’in en geniş eğitim olanaklarını bir arada sunabilen eğitim firmamıza kariyerinize ve geleceğinize yön vermek için sizi de bekliyoruz. 1982 yılından günümüze köprü olan güzeide eğitim kurumumuz EGE LİSAN & BİLGİSAYAR MERKEZİ, Egenin incisi güzel İzmir’de, İzmir’in, İzmirlilerin kalbinde.
Bilgisayarlı İnteraktif Direkt Metod desteği ile İzmir’de ve uzaktan kurs modülü ile Türkiye’ye Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Danca, Danish, Dutch, Farsça, Filipince, Fransızca, Galce, Hollandaca, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, NLP ile İngilizce, Polonyaca, Portekizce, Rusça, Swahili, Tagalog, Tayca, Yabancılar için Türkçe, Vietnamca, Welsch, Yunanca kurslarını veren eğitim kurumumuz aynı zamanda KPDS, ÜDS, TOEFL ve IELTS kursları için de profesyonel eğitim sistem ve kadrosunu bünyesinde barındırmaktadır.
Tüm bu kurslarımıza öğrencilerimiz özel ders konseptinde uygun saat ve günlerde 2-3 kişilik mini gruplarda profesyonel Türk ve ana dil öğretmenlei eşliğinde, dilediğiniz bir yabancı dil dersini alabilme esnekliğini yaşayabilirsiniz.
İzmir Dil Kursları, İzmir Bilgisayar Kursları, İzmir yabancı dil eğitimi, İzmir dil kursları hepsi Ege Lisanda…

izmirde ingilizce kursu ve izmir ingilizce kursları denince akla gelen ilk ingilizce kursu English West izmirde İngilizce kurs veriyor
ENGLISH WEST İngilizce Dil Kursu – Konak
Batının en hızlı İngilizce konuşma kursuna hoşgeldiniz.
Deren Koray Group bünyesinde İngilizce eğitimi veren ENGLISH WEST, 5 kıta, 27 dünya ülkesi, 400’den fazla dünya okulunun tercihi Londra merkezli 4 kat hızlı Orijinal Callan Method İngilizce eğitimi ve New York partner dil okullarıyla beraber uyguladığı QuadProTech ile İngilizce konuşma programı yanında, İzmir’deki seçkin eğitim kadrosuyla IELTS ve TOEFL eğitimlerini kendi merkezinde vermektedir. Bu eğitimlere ilave olarak üstün teknik ve stratejilerle kamu kurum ve çalışanların ÜDS ve KPDS engelini aşmaya yönelik özel programlar uygulamaktadır. İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik kurslar ile farklı bir çizgide eğitim veren dil okulumuz özellikle akademik çevrelerce tavsiye edilmekte ve İzmir’de İngilizce eğitimin birincil adresi olarak gösterilmektedir. Eğitim sistemindeki kalite algısı ve öğrencileirne her zaman en iyiyi en kalitelisini sunma prensibi ENGLISH WEST’i her zaman farklı kılmıştır.
Hiç İngilizce bilmiyorsunuz, ama İngilizceyi konuşarak öğrenmek istiyorsunuz, Yorucu, uzun, sıkıcı ve bitmek bilmeyen İngilizce gramer eğitimlerinden artık bıktınız,
Gerçekten, düşünmeden, sorunsuz akıcı İngilizce konuşmak istiyorsunuz, “Aslında İngilizce anlıyorum ama İngilizce konuşamıyorum” diyenlerdensiniz,
Bir an önce yabancı dil tazminatı almak istiyorsunuz ve bu, kariyeriniz için çok önemli CV’nize bir yıldız daha eklemek, İngilizcenin hakkını vermek istiyorsunuz,
Yurtdışı ve yurtiçindeki üniversitelere kabul edilmek istiyorsunuz ve bu sizin hedefiniz, KPDS, TOEFL, ÜDS, IELTS, TOEIC gibi İngilizce baraj sınavları önünüzde birer engel,
Yabancı akademik kaynakları sorunsuz ve İngilizce taramak araştırmak istiyorsunuz, Hazırlık atlama programı ile üniversitenizin lisans programına başlamak istiyorsunuz,
Artık yeni pazarlara açılmanın zamanı diyorsunuz ve onlarla İngilizce konuşacaksınız
Ürünlerinizi uluslararası firmalara aracısız, tek başınıza tanıtmak istiyorsunuz,
Personelinizin şirket içi verimini ve eğitim kalitesini İngilizce ile arttırmak istiyorsunuz, Yurtdışı gezilerinizde yardımsız, tek başınıza İngilizce iletişim kurmak istiyorsunuz,
İngilizceyi yaşam standardı ve önemli bir gereklilik olarak görüyorsunuz, İngilizce konuşturma vaadi ile yıllardır değişik yöntemleri denediniz ama olmadı,
Artık “İngilizce dil engelini” ortadan kaldırmanın zamanı geldi diyorsunuz, Yıllardır kurs alıyorsunuz ama hala İngilizce konuşamıyor, İngilizce iletişim kuramıyorsunuz.
Siz istediniz, Biz yaptık. Sizi dinledik, Bize yakışanı sunduk.
Dünya, uzayda dahi İngilizce konuşuyor,
İngilizce konuşmak ve öğrenmek isteyenler ENGLISH WEST’de buluşuyor…
İngilizce burada, İzmir’de, Peki siz neredesiniz ?
ENGLISH WEST Nisan ayı itibariyle LCCI yetkili sınav merkezi olmuştur.

İstanbulda ingilizce kursu arayanların etkili elit ve verimli adresi English Life İstanbul, İstanbuldaki ingilizce Kurs gereksiniminiz için en doğru adrestir. İstanbul’da ücretsiz İngilizce deneme derslerimize mutlaka katılınız.
Çeyrek yüzyıllık yurtdışı eğitim deneyimimiz, Çeyrek zamanda İngilizce diyor…
1989’dan beri binlerce öğrencimize Londra’da sunduğumuz kaliteli İngilizce eğitimini dünya standartlarında Türk öğrencilerimize aynı kalitede sunuyoruz.
İngilizce ile ilgili tüm tabularınızı yıkıyoruz. İstanbul TEM Avrupa Konutları, İzmir, Aydınve Denizli şubelerimizle sizlere gerçek, etkin ve hızlı İngilizce konuşma eğitimi sunuyoruz,
İzmir, Aydın ve Denizli şubelerimizle sizlere gerçek, etkin ve hızlı İngilizce konuşma eğitimi sunuyoruz, Yorucu, sıkıcı, bıktırıcı ve uzun süren gramer eğitimleri yerine 5 kıta, 27 dünya ülkesi ve 400’den fazla dünya okulunda ortalama 1 milyon İngilizce öğrencisinin tercih ettiği Londra merkezli Callan Method ile İngilizce konuşma eğitimi veriyoruz, biz orijinal ve farklıyız,
İngilizce eğitimlerini tamamı anadili İngilizce olan profesyonel Callan Methodöğretmenleri ile veriyoruz,
Sessiz geçen yazı aktiviteleri ile, gereksiz gramer kalıp ve aktiviteleriyle zamanınızı harcamıyor, sizi gerçek anlamda İngilizce konuşturuyoruz, siz sadece İngilizce konuşma eğitimine odaklanıyorsunuz,
İngilizce eğitimini çeyrek zamanda veriyor, kalan zamanı sizlere bırakıyoruz, örneğin standart programların 2 yıl verdiği İngilizce eğitimini biz sadece 2,5 – 6 ay gibi kısa sürede İngilizce konuşturarak veriyoruz, paradan, ulaşımdan ve daha da önemlisi zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz,
Sadece var olan İngilizcenizi konuşturmuyor, hiç bilmediğiniz İngilizceyi size konuşturarak öğretiyoruz,
İngilizce eğitim sistemimize sonsuz güveniyor, kayıt zorunluluğu olmadan İngilizce derslerimizin kapılarını sizlere açıyoruz, çünkü biz İngilizce eğitiminde iddialıyız, İngilizce konuşturmak bizim işimiz,
Bizler, sözlü İngilizce seviye belirleme sınavımızda dahi sizlere İngilizce öğreten bir kurumuz ve bunu bizlere siz söylüyorsunuz,
İngilizcede %100 başarı ve eğitim garantisi veriyoruz, başarısızlık durumunuzda ilgili İngilizce seviyesini sizlere ücretsiz sunuyoruz,
İngiltere’den sağladığımız orijinal ders kitapları ve işitsel materyallerle İngilizce dersi veriyoruz,
Callan Method Organisation (CMO)’nun profesyonel İngilizce “Callan öğretmeni”yetiştirme yetkisine sahip tek dil okuluyuz, biz farklı ve orijinaliz,
ELNET İngilizce kurs otomasyonu ile İngilizce kişisel gelişimi takip ediyor, her bir öğrencimizle bireysel olarak ilgileniyoruz,
Sınıflarımızda en fazla 12, ortalamada 8 öğrenci ile İngilizce eğitim veriyoruz, az sayıdaki öğrencimizi en çok biz İngilizce konuşturuyoruz,
Self study yöntemi ve MP3 İngilizce ders kayıtları ile İngilizce kursumuzu evinize ve iş yerinize getiriyoruz,
Ülkemizde ve dünyada uluslararası ticari faaliyet gösteren prestij sahibi firmaların ve önemli kamu kuruluşlarının ilk tercihiyiz, gücümüzü onlardan alıyoruz,
Esnek modelde eğitim veriyoruz, kursiyer zorunlu durumlarda kaydını dondurabilir ve yıl içinde dilediği zaman İngilizce eğitimine devam edebilirsiniz,
Öğrencilerimiz diledikleri zaman Londra merkez okulumuzda İngilizce eğitimlerine devam edebilir, ya da Londra’daki İngilizce eğitimlerini Türkiye’deki İngilizce dil okullarımızda devam ettirebilirler.
City & Guilds yetkili sınav merkeziyiz, uluslararası resmi kurum ve kuruluşlarda geçerli diplomalar veriyoruz. İngiltere Aile Birleşim yetkili sınav merkezi olarak yeni hayatlar, yeni yaşamlar kuruyoruz.
İzmir, İstanbul, Denizli ve Aydın YDS kurslarımızda hedefinize odaklanıyor tüm YDS tekniklerini öğrencilerimize etkin şekilde veriyoruz,
Hepsini 28 yıllık yurtdışı eğitim deneyimimizi katarak sizler için sunduk, halen de sunmaya devam ediyoruz.
Özetle,
İzmir ENGLISH LIFE ile İngilizce konuşuyor,
İzmir ENGLISH LIFE‘ı konuşuyor,
İzmir’de İngilizce,
ENGLISH LIFE ile yaşam buluyor,
İzmir ENGLISH LIFE ile dünya standartlarında
1/4 zamanda İngilizce eğitimi alıyor,
İzmir dünyaca ünlü
Callan Method ile İngilizcesini konuşturuyor !
5 kıta, 27 ülke, 400’den fazla okul
1 milyonun üzerinde dünya öğrencisinin İngilizce eğitimdeki tercihi Callan Metod İzmir’de ve tüm Ege Bölgesinde !
İngilizcede eksiklerinizi biliyoruz, sizlere gerçek İngilizce eğitimini İngiliz eğitim sistemi ve İngiliz disiplini ile sunuyoruz. Dünyanın en gelişmiş ve saygın İngilizce eğitim metodu “Callan Method”, “Çeyrek zamanda İngilizce” sloganı ile İzmir’de !
ENGLISH LIFE’da yurtdışı eğitim sektörünün lideri Deren Koray kalitesi,
Deren Koray güvencesi, 25 yıllık Deren Koray deneyimiyle…
Web sitemize ve İngilizce dil okullarımıza hoş geldiniz..
ENGLISH LIFE İzmir İngilizce Kursu
ENGLISH LIFE Istanbul İngilizce Kursu-ENGLISH LIFE Denizli İngilizce Kursu
ENGLISH LIFE Kuşadası İngilizce Kursu-ENGLISH LIFE Uşak İngilizce Kursu

  • ingilterede eğitim
  •   Yurtdışı Eğitim ve Turizm Merkez Ofisi Cumhuriyet Bulvarı No:36/2 Kapani İşhanı
    (Konak Pier Karşısı) Konak-İzmir
  •   0 (232) 445 45 45
  •   0 (232) 446 70 29
  • info@derenkoray.org

Newsletter